Wie het schoentje past...

artist: Crip
Writer:
publisher: Ballon
publish date:
language: Dutch
coloring: full color
6,95

 

Op school mag ieder feetje haar eigen specialiteit kiezen, maar de meisjes met het meeste talent worden Hartendiefjes! Deze liefdesexpertes in de dop hebben maar één missie: een droomprins zoeken voor prinsesjes die oud genoeg zijn om te huwen. In dit nieuwe avontuur vliegen Raafje en Parel opnieuw naar de aarde om een droomprins te zoeken voor de dochter van Assepoester. Hun zoektocht brengt hen naar een tropisch paradijseiland. Daar halen twee jongemannen, Florian en Hugo, alles uit de kast om in het gevlij te komen.

Deel 2 van deze nieuwe meisjesreeks over feetjes die de aarde afschuimen op zoek naar droomprinsen. Door Béka en Crip, de auteurs van de populaire reeks Dance Academy. Voor de fans van Dance Academy en Sisters.
 

Available titles in this series:
`